Aplikace botulotoxinu

  • ošetření mimických vrásek
  • Nefertiti facelift
  • léčba nadměrného pocení

Mimické vrásky
Botulotoxin dočasně vyřazuje z provozu mimické svaly, ale jen na omezené ploše. Aplikuje se všude tam, kde mimické svaly stahují povrch pleti do vějířků, nebo vrásek, jen na horní půlce obličeje. Do týdne po aplikaci dochází k úplnému vyrovnání pleti. Tímto způsobem se ošetřují vertikální vrásky mezi obočím, horizontální na čele, nebo vějířkovité kolem očí. Efekt je mimořádný!

Nefertiti lifting
Tato metoda přináší možnost j vypnutí a vy rýsování kontury dolní čelisti a tváře. Pomocí aplikace Botulotoxinu do hlubších svalových vrstev, podél dolní čelisti a tváře  je možné docílit zlepšení a vypnutí kontury dolní čelisti a tváře.
Tento postup, který nově definuje elegantní linie čelisti a krku vytváří mladý, těsnější a více tvarovaný vzhled bez chirurgického zákroku.

Ztráta kontur čelisti a zploštění celé lícní oblasti jsou dva hlavní rysy stárnutí na obličeji. Tento postup, který vytvoří zvýraznění kontur tváře s jasnou linií dolní čelisti byl pojmenovaný po královně Nefertiti, která je symbolem krásy i v dnešní době.

Nadměrné pocení
Nadměrné pocení patří k velmi obtěžujícím příznakům, jak pro člověka samotného, tak zpravidla i pro jeho okolí.Stává se často velmi obtížným psychosociálním problémem a způsobovat tak tělesnou i psychickou nepohodu. Nepříjemné pocení se může projevovat na celém těle nebo jako lokální problém, zejména pocení podpaží, dlaní, chodidel, zad, čela nebo zátylku. Dosud nejefektivnějším řešením odstranění nežádoucího pocení je aplikace botulotoxinu typu A do postižených oblastí. Orientačně se aplikuje Botulotoxin v rozsahu cca 80-100j na jedno podpaží.

Výplně preparáty s kyselinou hyaluronovou
  •  ošetření vrásek v obličeji

Aplikace výplňových materiálů je velmi žádanou, jednoduchou a oblíbenou metodou, pomocí nichž se lze zbavit hlubokých vrásek kdekoliv na těle.
Její obrovskou výhodou je velmi rychlá aplikace a zároveň velmi dobře sledovatelný efekt, jehož výsledky může pacient v průběhu ošetření sledovat a ovlivňovat. Velmi výrazný a žádoucí je výsledek např. u vyplnění nehezkých hlubokých nosoretních rýh, které obtěžují mnoho mužů i žen různého věku. Vhodné výplňové materiály dokáží též vytvarovat nerovnosti nosu, či zdůraznit lícní kosti a mnohé další.

      
 

 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 4277x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký