Odstranění celulitidy pomocí mezoterapie

Trápí Vás „pomerančová kůže“? Máte už dost nevzhledných „dolíčků“? Tak právě pro Vás máme novinku - odstranění celulitidy. První měsíc za zaváděcí cenu 500 Kč / ampule. Objednávejte se na našem telefonním čísle: +420 724 111 131.

Celulitida:

Zvaná také jako „pomerančová kůže“ trápí většinu žen. Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Zvětšené tukové buňky jsou vytlačovány proti povrchu kůže, čímž vzniká struktura tzv. pomerančové kůry. Celulitida je komplexní problém zaviněný zejména nepravidelným zvětšením tukových buněk, zhoršeným prokrvením, špatnou přirozenou drenáží lymfatické tekutiny, nadměrným zadržováním vody v tkáních, nevhodnou životosprávou, nedostatečným okysličením tkání, stresem a genetickou predispozicí, činností hormonů. V Prvním stádiu je celulitida patrná pouze při štípnutí do kůže, v druhém stádiu je viditelná při kontrakci svalu v dané oblasti. Ve třetím stádiu dochází ke zmnožení vazivových vláken, která obklopují a zapouzdřují zbytnělé tukové buňky. Nerovnosti jsou viditelné vestoje i vleže. Čtvrté stádium celulitidy není již kosmetickým, ale zdravotním problémem. Kůže je chladná, zbytnělá, napjatá a tuhá, na nejvíce postižených oblastech bývá bolestivá i bez doteku, jsou hmatatelné tvrdé bulky.

Mezoterapie:

Mezoterapie je ošetření, při kterém aplikujeme speciální léčebné roztoky přímo do střední vrstvy kůže. K aplikaci se používají mikroinjekce. Tato metoda významně usnadňuje působení účinných látek na pokožku. Díky podpoře tvorby kolagenu a nových buněk můžeme mezoterapií dosáhnout skvělých výsledků.

Estetické indikace pro mezoterapii:
• Rejuvenace pleti
• Léčba celulitidy
• Injekční lipolýza
• Léčba padání vlasů

Mezoterapie celulitidy:


K léčbě celulitidy je používána směs preparátů, sloužící ke zvýšení venózního a lymfatického toku. Mezoterapie ve vrstvě podkožního tuku naruší pruhy pojivové tkáně a rozpouští usazený tuk, zjemní povrch kůže, pomáhá ke zmenšení tukové vrstvy a zmírnění nepravidelností a hrbolků kůže v dané oblasti. Mikroinjekce jsou aplikovány do hloubky přibližně 6-8 mm, tedy do svrchní vrstvy podkožního tuku. Kůru je vhodné opakovat.

Průběh zákroku:

Před ošetřením se pokožka vydezinfikuje, dle domluvy lze používat i znecitlivující krém. Poté se do předem určených míst aplikuje roztok. Mikroinjekce jsou aplikovány do hloubky 8-10 mm. Zákrok trvá dle rozsahu ošetřované plochy několik desítek minut. Po skončení aplikace je ošetřované místo začervenalé, může se vyskytnout otok a mírná citlivost. Tyto nežádoucí účinky vymizí během několika dní. Po ošetření je nutné se dva týdny chránit před slunečním zářením. Jiné omezení není třeba. Je také vhodné dodržovat pitný režim. Doporučený počet ošetření závisí na stupni celulitidy. Obvyklá frekvence je 4-6 týdnů. Dosažené zlepšení přetrvává na závislosti na životním stylu.
 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 752x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký