Mezoterapie obličeje, krku a dekoltu

Mezoterapie neboli hloubková hydratace pleti, krku, dekoltu a rukou. Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje, omladí pleť a vyhladí jemné vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.
Objednávejte na čísle +420 724 111 131.

MEZOTERAPIE

Díky stárnutí, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se ztenčuje, uvadá a začínají se objevovat vrásky. Mezoterapií Vaše pokožka dostane příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento hydratační koktejl znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu. Po ošetření se zlepší vzhled, struktura a pružnost pleti. Zpomalí se proces stárnutí a v kůži se nastartují revitalizační procesy. Ošetření doporučujeme i jako prevenci projevů stárnutí a tvorby vrásek.

ÚČINKY MEZOTERAPIE

• revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
• vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
• podpora buněčného metabolismu
• zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

ZÁKROK

Před ošetřením danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Necháváme ho působit přibližně 30 minut. Před samotnou aplikací se ošetřované místo očistí a vydezinfikuje. Poté již aplikujeme léčebný roztok pomocí injekčního pera. Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 10 až 30 minut. Je vhodné opakovat dle vybraného séra s odstupem 3 týdnů. Následně jednou až dvakrát do roka pro udržení efektu.

KONTRAINDIKACE

Akutní horečnatá onemocnění, onkologická onemocnění, autoimunitní choroby, relativní kontraindikací je těhotenství a kojení.

PO ZÁKROKU

Jedná se o zákrok, u kterého dochází k poruše integrity kožního povrchu a možnosti snadného přenosu infekce do kůže, proto musíme ihned po zákroku na ošetřenou plochu nanést antiseptický krém s hojivým zinkem. Rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuální rychlosti hojení. V běžném životě vás nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 964x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký