Mezonitě

Facelifting pomocí nití tzv. minifacelift - je velmi šetrná operační technika, která bez skalpelu a v lokální anestézii řeší pokles stárnoucí kůže a její vrásky. Nitě Happy lift MESOCOGS a BOCA
  

   

   Na rozdíl od invazivního tradičního faceliftingu, při kterém je nutné odřezat kůži a tukovou tkáň, metoda napíná kůži pomocí nitě se zoubky.

Mesocogs je technika, která je vhodná na rozdíl od klasického (chirurgického) faceliftu pro různé věkové skupiny klientů. Lze ji použít i pro nižší věkové kategorie, většinou od 35 let, v indikovaných případech i u mladších klientů. 

   Efekt okamžitý, zhojení do týdne
, možná opětovná aplikace. Efekt po operaci nitěmi Happy lift je okamžitý a v průběhu několika měsíců se dále mírně zlepšuje tím, jak vlivem působení nitě v podkoží vznikají kolagenové srůsty, které drží podkoží v požadované poloze.
Doba zhojení trvá přibližně týden, kdy jsou patrné mírné otoky a někdy modřinky v ošetřované oblasti. Oproti klasickému face-liftu je tato metoda jednodušší, pro pacienta šetrnější a s kratší dobou hojení. Po Happy liftu doporučujeme po 14 dnů neprovádět namáhavé pohyby ošetřované oblasti, aby se nitě v klidu "usadily". Proceduru lze v případě potřeby několikrát opakovat. Efekt zákroku se počítá na roky, délka jeho trvání je přibližně 3 roky v závislosti na typu kůže, podkoží a věku pacienta.

                  

     


 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 4558x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký