Laserová epilace

K laserové epilaci používáme nejmodernější výkonný laser Candela GentleLase, USA, jeden ze dvou laserů schválených FDA USA k trvalé depilaci. Je to velmi výkonný laser, vybavený jako jediný dvojitým dynamickým chlazením kůže, čímž šetří kůži, mírní citlivost zákroku, minimalizuje zarudnutí ošetřené oblasti a současně umožňuje použít vyšší energie při zákroku.

Účinek - Působí na pigment chloupku, jehož prostřednictvím ničí vlasovou cibulku. Působí však jen v růstové fázi, v které se nachází jen část chloupků, proto je nutné ošetření opakovat (dle množství a síly chloupků 4-7x). Bez rizika jizvení, popálení či většího poškození kůže. Největší účinek - světlá pleť, tmavé chloupky - na šedé a bílé chloupky je bez účinku.

Před výkonem - Neopalovat - není vhodná výrazně opálená pokožka. Chloupky musí být vyrostlé minimálně 1mm nad povrch kůže - nevytrhávat chloupky. Nutné vyšetření lékařem.
Vlastní výkon - Vzhledem k použití dynamického chlazení minimální bolestivost. U depilace citlivých lokalit (intimní partie, třísla) lze použít znecitlivující mast. Při ošetření velkých ploch lze použít celkovou anestesii či analgosedaci.

Po výkonu - Ošetřené místo může být několik dnů zarudlé. Do 1 týdne po ošetření se doporučuje vyvarovat se intenzivního slunění a dále používat krémy s vysokými faktory SPF 50.Alexandritový laser CANDELA GentleLASE


                                                                             


 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 2385x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký