banner.jpg banner03.jpg _baner01.jpg

Mikrolipokavitace

V nadcházejícím měsíci březnu pro Vás chystáme naprostou novinku!!!
MIKROLIPOKAVITACE
Nová a zcela bezpečná technologie ultrazvukové liposukce

Mikrolipokavitace je bezbolestnou a účinnou alternativou chirurgické liposukce.

Microneedling neboli mikrojehličkování

Microneedling neboli mikrojehličkování je mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší i problémy s hyperpigmentací a jizvičkami po akné.

Microneedling je ošetření jednorázovou hlavicí, kterou se nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.
Kůže je vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Již bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které pokračují i v následujících měsících.

Nastartovaný proces hojení vede k redukci vrásek, pigmentací, jizev, červených žilek.

Frakční laser

Laser na omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn a v neposlední řadě i řeší jizvičky po akné.

Lifting pomocí nití

Co si vlastně představit pod tímto pojmem?

Lifting pomocí nití, tzv. mezonití a 3D nití je alternativou k chirurgickému faceliftingu. Mezonitě pomáhají vyhladit vrásky, vypnout kontury a odstraní tak nežádoucí známky stárnutí. Nitě jsou známé také pod termíny lifting bez skalpelu, niťový lifting nebo pod původním označením Fine Thread Contour Therapy. Všechny tyto názvy však představují tentýž šetrný zákrok s mimořádným efektem.

AKCE epilace

SLEVA až 50% NA TRVALÉ ODTRANĚNÍ OCHLUPENÍ
AKCE platí od 16.1 – 28.2
tel. 724 111 131

Akce! Lipolýza + mezoterapie na celilulidu

AKCE!!! Injekční lipolýza 5 ml + mezoterapie na celulitidu 5 ml za 1 000 Kč.
Klasická cena: lipolýza 5 ml 900 Kč a mezoterapie na celulitidu 900 Kč. Ušetříte 800 Kč!!!
Akce trvá do 31.01.2017! Objednávky na telefonním čísle: +420 724 111 131

Aesthetic consilium congress

Naše paní doktorka Adamcová se zúčastnila aesthetic konsilium congress v Praze.
Tento kongres byl určen k prohloubení znalostí v aplikaci nití. Shromáždili se zde lékařští odborníci z celého světa, aby se podělili o své znalost a zkušenosti. Součásti byla také prezentace nových nití, ukázky aplikačních schémat a diskuze mezi lékaři.

Akce na odstranění tetováže

Také patříte mezi ty, kteří si pořídili tetování a nyní svého rozhodnutí litujete? Nebo se Vám Vaše tetování přestalo líbit a přemýšlíte o přetetování? Či Vás trápí špatně provedený permanentní make¬-up?
Volejte na naše číslo: +420 724 111 131.
A jako vánoční dárek: 10% SLEVA NA ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ!!!
Akce platí do 24.12.2016.

Ematrix- kompletní omlazení obličeje

Trápí Vás povadlá pleť, vrásky, rozšířené póry, nejednotná barva pleti, jizvičky nebo strie? Máme pro Vás řešení. Všechny tyto problémy s úspěchem řeší metoda ošetření pomocí přístroje ematrix. Objednávejte se na čísle: +420 724 111 131.

Akce na trvalou epilaci

SLEVA až 70% tel. 724 111 131
PŘEDVÁNOČNÍ SLEVOVÁ AKCE od 14.11.- 14.12.2016
řešení nadměrného či nežádoucího ochlupení .
Je ideální období na skutečně jediné TRVALÉ odstranění chloupků výkonnostním laserem Candela GentleLASE.

Mezoterapie obličeje, krku a dekoltu

Mezoterapie neboli hloubková hydratace pleti, krku, dekoltu a rukou. Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje, omladí pleť a vyhladí jemné vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.
Objednávejte na čísle +420 724 111 131.

LIPOLÝZA

Máte dostatek sportu, zdravě jíte, ale pořád se nemůžete zbavit tuku v určitých partiích? Injekční lipolýza je vhodnou metodou jak se tohoto tuku zbavit. Tato metoda je určená pro ty, kteří se nemohou zbavit tukových polštářků dietou ani cvičením. Dají se zmenšit téměř všechny partie, nejčastěji se, ale soustředíme na redukci tuku v podbradku, oblasti boků, břicha nebo vnitřní straně stehen. Tato metoda také zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

AKCE!!! Injekční lipolýza s mezoterapií na celulitidu za 900 Kč / 2 ampule. Akce trvá do 17. 11. 2016! Objednávky na telefonním čísle: +420 724 111 131

Odstranění celulitidy pomocí mezoterapie

Trápí Vás „pomerančová kůže“? Máte už dost nevzhledných „dolíčků“? Tak právě pro Vás máme novinku - odstranění celulitidy. První měsíc za zaváděcí cenu 500 Kč / ampule. Objednávejte se na našem telefonním čísle: +420 724 111 131.

Laser GentleLASE

ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ LASEREM
Trápí Vás nežádoucí či nadměrné ochlupení? Je ideální období začít tento problém řešit! Trvalé odstranění laserem Candela GentleLASE

Nový přírůstek - nejmodernější Pixel CO2 laser.

      Další novinka. Na našem pracovišti je pro vás k dispozici nejvýkonnější a nejmodernější CO2 laser. Tento nám umožňuje provádět frakční ablační resurfacing pokožky; umožňuje vysoce efektivní ošetření sluncem poškozené pleti, jizev po akné a odstranění vrásek s minimálními otoky a podrážděním, minimální dobou rekonvalescence a nepohodlí pacienta. Frakční laser Pixel CO2 vytváří ablační zóny (čtvercové matrice bodů), které představují pouze 20% celkové ošetřované oblasti, okolní oblast zůstává nedotčena. Tato nedotčená oblast potom slouží jako zásobník pro rychlé hojení cíleně poškozené tkáně. Hojení poškozené tkáně probíhá rychleji prostřednictvím migrace keratinocytů z nepoškozené tkáně. Tím, že se poškozená oblast rychle reepitelizuje, snižuje se riziko infekce a nežádoucích vedlejších jevů. Přijďte vyzkoušet.