Frakční laser

Laser na omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn a v neposlední řadě i řeší jizvičky po akné.

Využití frakčního laseru:

1. Omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou, řeší i problematiku strií, pigmentací, používá se k vyhlazení vrásek a jizev, k odstranění stařeckých skvrn a rozšířených pórů.

2. Odstraňování kožních výrůstků jako vaporizační, řezací nástroj. Zákrok probíhá v lokální anestesii a trvá cca 15 minut v závislosti na počtu ošetřených ložisek. Zákrok je šetrný a nezanechává jizvy.

Jak funguje část na omlazení pokožky:

Frakční laser vyzařuje skrz mřížku laserové mikropaprsky, které působí na svrchní a střední vrstvu pokožky, kde stimuluje novou tvorbu kolagenu a dochází tak k zpevnění pokožky. Výkon se provádí v lokální anestesii krémem naneseným cca. půl hodiny před zákrokem. Zákrok samotný trvá maximálně 30 minut a je bezbolestný. Po zákroku je klientka začervenalá, může se do 3 dnů začne olupovat a dojde k viditelnému omlazení.

Průběh hojení:

Po zákroku je pokožka 2 - 5 dní červená (dle intenzity zákroku), drobná zranění přejdou do malých stroupků, které odpadnou do 4 - 8 dní. Následující týdny je pokožka růžová a postupně bledne. Pokožku je třeba po zákroku silně promazávat, neboť je značně suchá. V letních měsících je třeba chránit před sluncem krémy s nejvyššími SPF ( 50+).

Ceník:

- odstranění znamének 400 Kč
- omlazení celého obličeje 5000 Kč
- jednotlivý puls 50 Kč

Objednávky na telefonním čísle: +420 724 111 131
 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 727x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký