Ematrix- kompletní omlazení obličeje

Trápí Vás povadlá pleť, vrásky, rozšířené póry, nejednotná barva pleti, jizvičky nebo strie? Máme pro Vás řešení. Všechny tyto problémy s úspěchem řeší metoda ošetření pomocí přístroje ematrix. Objednávejte se na čísle: +420 724 111 131.

Co to ematrix je?

Systém pro omlazení pokožky největšího světového výrobce v estetické medicíně Syneron-Candela. Tato frakční technologie s maximálním léčebným efektem v podkoží a minimálním poškozením povrchu kůže vytváří teplo radiofrekvenčním proudem vpraveným do kůže dotykem matice bipolárních mikroelektrod. Dochází k obnově tvorby kolagenu a elastinu, stažení pórů a následné redukce vrásek a projasnění pokožky.

Je tato metoda vhodná právě pro mě?

Léčba je bezpečná, účinná a vhodná i pro tmavší fototypy nebo opálenou kůži, proto je možno tuto metodu provádět celoročně. Zpravidla jsou potřeba tři sezení v intervalu čtyř až šesti týdnů.

Jak vypadá pokožka po zákroku?

Ošetření vyvolává zarudnutí a mírný otok kůže. Po nastavení vyšších parametrů můžou na pokožce vzniknout jemné stroupky, které se během 3 dnů odloučí. Po ošetření se nanese zklidňující krém, druhý den je možné se vrátit k normálním aktivitám. Již 12 hodin po ošetření pleti mohou být použity hydratační krémy a make-up. Nejméně měsíc po zákroku je nutno se chránit krémem s faktorem minimálně 30.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Bezprostřední přechodné zlepšení je vidět po každém zákroku, pokožka se projasní, dochází k redukci vrásek, nerovností pleti. Dlouhodobý efekt je patrný za dva až čtyři měsíce po skončení léčby, kdy se projeví efekt nově vytvořeného kolagenu.
 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 800x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký