Akce na odstranění tetováže

Také patříte mezi ty, kteří si pořídili tetování a nyní svého rozhodnutí litujete? Nebo se Vám Vaše tetování přestalo líbit a přemýšlíte o přetetování? Či Vás trápí špatně provedený permanentní make¬-up?
Volejte na naše číslo: +420 724 111 131.
A jako vánoční dárek: 10% SLEVA NA ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ!!!
Akce platí do 24.12.2016.

Pomocí tzv. Q¬-switched laseru lze tetování odstranit. Laserový paprsek proniká hluboko do kůže, kde rozbíjí pigment na drobné částečky. Tyto částečky jsou následně v průběhu několika dalších týdnů vyplavovány z těla ven a tetování postupem času blednou. Bohužel se odstranění nedá zvládnout v jednom sezení. Pigmentace se nachází v několika vrstvách a laser ji musí rozbít postupně. Proto je i vhodné mezi jednotlivými sezeními dodržet pauzu 6 týdnů, aby se s tímto zákrokem organizmus vypořádal. Kolik ošetření bude potřeba, bohužel dopředu nelze říci. Velice záleží na velikosti a umístění tetováže, dále na barvě a složení inkoustu, kterým bylo tetování natetováno.

Před ošetřením je možno natřít ošetřované místo anestetickým krémem, bolest tedy neucítíte. Zákrok je spíš podobný menšímu štípnutí. Laser svými přesně cílenými paprsky rozstřelí tetovací barvivo na mikroskopické částečky. Ty se vstřebají lymfatickou cestou, kde je odplaví bílé krvinky. Část z nich se vyloučí na povrch kůže v podobě stroupku. Stroupek maximálně do dvou až třech týdnů zmizí. Po zákroku se vyhýbejte přímému slunečnímu záření.
Po odstranění tetováže se můžete setkat s lehkým začervenáním či otokem, obojí by, ale mělo zmizet během 2 dnů. Také je důležité vyhýbat se slunečnímu zařízení a na ošetřené místo si aplikovat hojivý mastný krém.

Kůže se po laserovém odstranění tetování hojí 7–14 dní, běžný je mírný otok a stroupky. Během fáze hojení nechoďte do bazénu a do sauny, do rány by se mohla dostat infekce. Aspoň po dobu tří měsíců důsledně chraňte odstraňované tetování před sluncem. Nejvhodnější je se poradit s ošetřejícím lékařem, kdy je již vhodné se slunit.

 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 820x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký