Akce! Lipolýza + mezoterapie na celilulidu

Máte pocit, že Vám vánoce dali zabrat? Nějaké to kilo nahoře samozřejmě v problémových partiích? Injekční lipolýza je vhodnou metodou jak se tohoto tuku zbavit. Dají se zmenšit téměř všechny partie, nejčastěji se, ale soustředíme na redukci tuku v podbradku, oblasti boků, břicha nebo vnitřní straně stehen. K tomu mezoterapie na celulitidu, která zvyšuje pevnost a elasticitu kůže.

AKCE!!!
Injekční lipolýza 5 ml + mezoterapie na celulitidu 5 ml za 1 000 Kč.
Klasická cena: lipolýza 5 ml 900 Kč a mezoterapie na celulitidu 900 Kč. Ušetříte 800 Kč!!!
Akce trvá do 31.01.2017! Objednávky na telefonním čísle: +420 724 111 131


Lipolýza spočívá v odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách. Samotný zákrok je poměrně jednoduchý a bezpečný. Injekční lipolýza je výkon, který nepotřebuje hospitalizaci, tzn. je prováděn ambulantně a pacient odchází po zákroku domů. Samotná aplikace trvá asi 15 min. Provádí se injekční aplikací speciálního roztoku. Tento roztok ovlivňuje procesy především v oblasti látkové přeměny. Je důležité dodržovat pitný režim (nejméně dva litry vody denně), aby se rozpuštěný tuk z těla snáze vyloučil, dále je vhodné zdravě jíst a mít dostatek fyzické aktivity. V místě injekcí může být v prvních dnech po výkonu patrný otok či drobné hematomy a začervenání, ty však brzy vymizí. Dva až tři dny může přetrvávat citlivost a bolestivost dané partie těla. Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny. Závisí ovšem také na struktuře podkožní tkáně a jejím prokrvení. Pro požadovaný efekt jsou obvykle nutné dvě až pět opakování v odstupu několika týdnů. Léčba lipolytickými injekcemi nesmí být nikdy provedena u těhotných či kojících žen, u diabetiků, u pacientů s autoimunitními a cévními chorobami, nebo během probíhající infekce.

K léčbě celulitidy je používána směs preparátů, sloužící ke zvýšení venózního a lymfatického toku. Mezoterapie ve vrstvě podkožního tuku naruší pruhy pojivové tkáně a rozpouští usazený tuk, zjemní povrch kůže, pomáhá ke zmenšení tukové vrstvy a zmírnění nepravidelností a hrbolků kůže v dané oblasti. Mikroinjekce jsou aplikovány do hloubky přibližně 6-8 mm, tedy do svrchní vrstvy podkožního tuku. Kůru je vhodné opakovat.

 
Autor: MUDr. Kateřina Adamcová | Přečteno: 598x

Přehled dalších článků

Pridat.eu

Kontaktní informace

MUDr. Kateřina ADAMCOVÁ
      

KARVINÁ
Telefon:
724 11 11 31  
596 38 06 16


PRAHA
Telefon:
722 655 502
           
...každá ženská je krásná, jen o tom ještě neví!

Miloš Kopecký